Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
75+ Yeşil Biftek Otu Tohumu- Perilla Tohumu
Perilla Shiso Green
 
-Nanegiller familyasından, Asya kökenli, fesleğen ve nane tadına sahip bitki türüdür. Biftek otu özellikle içerdiği faydalı yağlarla dikkat çeken bir bitkidir. Faydaları için internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Biftek otunun Kırmızı yapraklı türüde mevcuttur. Kırmızı yapraklı türün yaprakları yeşil olana göre daha küçüktür. Bu çok değerli yeşilliği Tohum Dünyası'ndan alacağınız tohumlarla yetiştirerek sofralarınızdan eksik etmeyeceğinize inanıyoruz. Hem saksıda hem de bahçelerde yetiştirmek için ideal bir türdür. 
 
 
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli şifalı bitki tohumlarını beğeninize sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan  alarak kendi doğal ürünlerinizi yetiştirebilirsiniz.
 
-75+ tohum içermektedir. 
 
 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

  

-Alacağınız ürünler tek kargo ve indirimli olarak Aras kargo ile gönderilmektedir.

 

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi