E-Bülten Aboneliği

Kargo

Alacağınız tohumlar Aras kargo ile gönderilmektedir. Başka kargo firmasıyla gönderimimiz yoktur. Alışveriş yapmadan önce bunu göz önünde bulundurmanızı ve farklı kargoyla gönderim talebi yapmamanızı rica ederiz.

125 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz olup bu tutarın altındaki siparişlerinizde kargo ücreti olan 9,00 TL + KDV alıcı tarafından ödenmektedir.

Alınan tüm ürünler tek kargo olarak gönderilmektedir. 

Kargonuzu teslim alırken lütfen paketi açarak ürünlerin durumunu kontrol ediniz ve sorun varsa tutanak tutturunuz. Daha sonra yapılacak itirazlarınız kabul edilmeyecektir. 

KKTC'den alışveriş yapan müşterilerimizin, kargo farkından dolayı ürünlerimizin arasında bulunan KKTC KARGO ÜCRETİ ürününüde satın almaları gerekmektedir.

Kargolama işlemi siparişi verdikten sonra maksimum 3 gün içinde yapılmaktadır. 

Alıcılar vermiş oldukları siparişlerde kargosunu takip etmek durumundadırlar. Kargonun geri dönmesi durumunda kargonun tekrar gönderilmesi için alıcı tekrar kargo ücreti ödemek durumunda kalacaktır. 

Kapıda ödeme sisteminde alıcılar 14 TL ek ücret öderler. Bu kargo firmalarının aldığı ek ücrettir. 125 TL ve üzeri alışverişlerde eğer ki kapıda ödeme seçeneği tercih edilirse kargo ücreti ödenmez fakat 14 TL kapıda ödeme farkı alıcı tarafından ödenir. 

Tohum Dünyası 2017. Tüm hakları saklıdır.

Twitter

İletişim

Konum Bilgilerimiz

Kozyatağı Oyak Sitesi C Grubu No: 16/1

05057742946 (09:00-18:00)