Teksas Leylağı Bitkisi-Hayıt Tohumu - Yoğun Kokulu

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
TEKSAS LEYLAĞI BİTKİSİ-HAYIT-MUHTEŞEM KOKULU-50+ TOHUM
-Teksas Leylağı hem yoğun açan çiçeklerinin görünüşü hem de çok uzaklardan bile duyulan muhteşem kokusuyla Teksas Superstar ve Meksika Lavantası olarak da anılan, 1600"lü yıllardan bugüne kadar yetiştirilmeye devam eden çalı türünde bitkidir. Ülkemizde de Hayıt bitkisi olarak geçmektedir. Çiçek açma dönemi Bahar aylarında başlayıp Sonbahar mevsimine kadardır. Çiçekleri kesme çiçek olarak kullanılmak için idealdir. Teksas Leylağı kuraklığa, aşırı sıcak havalara karşı dayanıklıdır. Bol güneşli ortamlardan hoşlanır. Tohumdan yetiştirmesi çok kolaydır ve çok hızlı büyür.
-Tohum Dünyası olarak; bahçe, balkon ve iç mekanlarda yetiştirilmek üzere sizlere özel sunduğumuz zengin tohum çeşitleriyle, her mekanı ayrı şekilde isteğinize göre renklendirebilirsiniz.
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
-50+ tohum içermektedir.
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Tohum ekim talimatları daha önce tohum ekimi yapmayan bitki severlerede yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. Daha sonra sorularınız olursa da cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

-Tohum Dünyası olarak herzaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz herzaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu115
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.