Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
 Marketmore76  Salatalık Tohumu- Geleneksel
10+ TOHUM
*Yüksek Mahsul*
*Ödüllü*
CUCUMIS SATIVUS
 
-Marketmore76 heirloom dediğimiz geleneksel salatalık türlerinden biridir. Piyasadaki en iyi salatalık türlerinden biri olarak geçmektedir. Yüksek mahsul alabileceğiniz ve hastalıklara karşı dayanıklı türdür. Salatalıklar k oyu yeşil renkte, gevrek ve çok lezzetlidir. Boyları 20-22 cm civarlarındadır. 
 
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
 
-10+ tohum içermektedir.
 
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli tohumları en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan  alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

-Alacağınız ürünler tek kargo ve indirimli olarak aras kargo ile gönderilmektedir.

 

 -Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

 

 
 tohumdünyası® tescilli markadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi