Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
 BEBEK BEYAZ ÇİN LAHANASI- PAK CHOY TOHUMU- 100+ TOHUM
 
***UZAK DOĞU MUTFAĞI***
 
-Tohum Dünyası olarak Uzak Doğu mutfağının en önemli sebze ve yeşillik çeşitlerini evlerinize ve bahçelerinize getiriyoruz. Bilindiği gibi Uzak Doğu ülkelerinde yaşayan insanlar her zaman sağlıklı olmalarıyla ön plandadırlar. Bunun sırrı çok fazla yeşillik tüketmeleridir. Şimdi tohumdan yetiştireceğiniz bu yeşillik ve sebzelerle sofralarınıza lezzet ve sağlığı getirebilirsiniz.
 
-Bebek Beyaz Çin Lahanası (Baby White Pak Choy) mükemmel lezzetinden ayrıca içerdiği A-B-C-E-K vitaminleri ve yüksek miktarda kalsiyum, demir ve proteinden dolayı uzak doğu mutfağının en çok tüketilen sebzelerindendir. Küçük, yeşil ve gevrek yapraklara sahiptir. Bu yapraklar taze olarak tüketilebileceği gibi buharda veya yağda pişirebilir ve yemeğini yaparakta kullanılabilir.
 
Beyaz Çin Lahanası çok yıllık bir bitkidir. Yetiştirmesi ve bakımı çok kolaydır.
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
-Tohum Dünyası'nda bulacağınız farklı türde meyve, sebze ve yeşilliklere ait tohumlarla kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
 
-100+ tohum içermektedir.
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Tohum ekim talimatları daha önce tohum ekimi yapmayan bitki severlerede yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. Daha sonra sorularınız olursa da cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

 

-Alacağınız ürünler tek kargo ve indirimli olarak Aras kargo ile gönderilmektedir.

 

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
tohumdünyası® tescilli markadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi