Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
ACUR TOHUMU- ERMENİ SALATALIĞI TOHUMU- 10+ TOHUM
CUCUMIS MELO

 

-Ülkemizde ağırlıklı olarak Batı ve Güneydoğu bölgelerinde yetiştirilen acur,  taze şekilde tüketilmekle birlikte turşu yapımı içinde en uygun türlerdendir. Acur çizgili yapıya sahiptir ve boyu 35-40 cm'ye kadar ulaşabilir. Acur bitkisinden en fazla mahsulu almak için bol güneş alabileceği bir alanda yetiştirilmelidir. Aynı zamanda aşırı sulamadan da hoşlanan bir türdür.
 
 
-10+ tohum içermektedir.
 
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz. 
 
 
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 
 
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli tohumları en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan  alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

-Alacağınız ürünler tek kargo hazırlanarak  indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir. 

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

 

 
tohumdünyası® tescilli markadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi