Santa Fe Grande Mini Acı Chili Biber Tohumu

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

SANTA FE GRANDE MİNİ CHILI ACI BİBER- 25+ TOHUM
 
-Santa Fe Grande Chili biberi maksimum 8 cm boya ulaşan acı biberler veren ve zamanla renk değiştiren "&"ouml;zellikle turşu yapmak, yemeklerde ve soslarda kullanılmak i"&"ccedil;in ideal biber t"&"uuml;rlerindendir. Sirke i"&"ccedil;inde bekletilerek tadını sirkeye ge"&"ccedil;irmekte ve salatalarda da kullanılmaktadır. Saksıda da yetiştirmek i"&"ccedil;in uygun olan Santa Fe Grande biberi "&"ouml;zellikle "&"ccedil;ok y"&"uuml;ksek mahsul vermesinden dolayı aranılan biber t"&"uuml;rlerindendir.
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ila"&"ccedil;sızdır. Yetiştireceğiniz doğal "&"uuml;r"&"uuml;nlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
-Tohum D"&"uuml;nyası olarak en "&"ouml;zel biber "&"ccedil;eşitlerini beğeninize sunuyoruz. Tatlı t"&"uuml;rlerden orta acıya ve "&"ccedil;ok acı biberlere kadar yetiştirebileceğiniz biberlerle mutfaklarınızda fark yaratabilirsiniz.
 
-25+ tohum i"&"ccedil;ermektedir.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar g"&"ouml;rmemeleri i"&"ccedil;in havalı zarfla g"&"ouml;nderilecektir.

-Tohum D"&"uuml;nyası olarak her zaman size en kaliteli "&"uuml;r"&"uuml;n"&"uuml; en hesaplı şekilde sunmak "&"ccedil;abasındayız. Bu y"&"uuml;zden k"&"uuml;"&"ccedil;"&"uuml;k işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan d"&"uuml;nyanın "&"ccedil;eşitli "&"uuml;lkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla "&"ccedil;alışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

 
tohumd"&"uuml;nyası"&"reg; tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu65
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.