Pembe Çiçekli Tatar Bitkisi Tohumu- Yoğun Kokulu

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
PEMBE ÇİÇEKLİ TATAR BİTKİSİ TOHUMU- MUHTEŞEM KOKULU
10+ TOHUM
LONICERA TATARICA
-Kökeni 1700"lü yıllara kadar dayanan Lonicera Tatarica, yeşil büyük yaprakları, çok güzel görünüşlü pembe çiçekleri ve çiçeklerinin çok uzaklardan bile duyulan muhteşem kokusuyla çok özel bir sarmşık türüdür. Ülkemizde Tatar Hanımeli olarak bilinmektedir. Soğuk havalara dayanıklı olan bu bitki türü 3-4 metreye kadar boylanabilir. Fakat budama yöntemiyle büyümesini sınırlandırabilirsiniz. Hem çiçeklerinin görüntüsü hem de büyüleyici kokusuyla Tatar Bitkisi bahçelerinizde apayrı bir hava yaratacak.
-Tohum Dünyası olarak; bahçe, balkon ve iç mekanlarda yetiştirilmek üzere sizlere özel sunduğumuz zengin tohum çeşitleriyle, her mekanı ayrı şekilde isteğinize göre renklendirebilirsiniz.
-10+ tohum içermektedir.
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Tohum ekim talimatları daha önce tohum ekimi yapmayan bitki severlerede yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. Daha sonra sorularınız olursa da cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Alacağınız ürünler tek kargo ve indirimli olarak Aras kargo ile gönderilmektedir.

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu111
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.