Organik Çin Süs Biberi Tohumu

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

ORGANİK "&"Ccedil;İN S"&"Uuml;S BİBERİ- 10+ TOHUM
Y"&"uuml;ksek Mahsul Veren "&"Ouml;zel T"&"uuml;r
 
-"&"Ccedil;in s"&"uuml;s biberi "&"ouml;zellikle "&"ccedil;ok y"&"uuml;ksek miktarda "&"uuml;r"&"uuml;n vermesi ve biberlerin yetişirken sahip olduğu g"&"uuml;zel g"&"ouml;r"&"uuml;nt"&"uuml;yle dikkat "&"ccedil;eken bir t"&"uuml;rd"&"uuml;r. Yeşil yaprakların arasından "&"ccedil;ıkan onlarca yeşil ve kırmızı biberi d"&"uuml;ş"&"uuml;n"&"uuml;n. "&"Ouml;nce yeşil olan biberler daha sonra kırmızıya d"&"ouml;necek ve "&"ccedil;ok g"&"uuml;zel bir g"&"ouml;r"&"uuml;nt"&"uuml; sergileyecekler.
G"&"ouml;r"&"uuml;nt"&"uuml;s"&"uuml; dışında eğer ki "&"ccedil;ok acı biberden hoşlanıyorsanız "&"Ccedil;in s"&"uuml;s biberi tam size g"&"ouml;re. Saksıda da yetiştirmeye uygun olan bu t"&"uuml;r hem taze hem de kurutularak t"&"uuml;ketilmek i"&"ccedil;in idealdir.
 
-"&"Ccedil;in s"&"uuml;s biberi tohumları %100 organiktir.
 
-Tohum D"&"uuml;nyası olarak en kaliteli biber t"&"uuml;rlerine ait tohumları beğeninize sunuyoruz. Ayrıca her "&"ccedil;eşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan alarak kendi doğal bah"&"ccedil;enizi oluşturabilirsiniz.
 
-"&"Uuml;r"&"uuml;nle beraber detaylı T"&"uuml;rk"&"ccedil;e tohum ekim talimatı g"&"ouml;nderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 
-10+ tohum i"&"ccedil;ermektedir.
 
-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar g"&"ouml;rmemeleri i"&"ccedil;in havalı zarfla g"&"ouml;nderilecektir.
 
-Tohum D"&"uuml;nyası olarak her zaman size en kaliteli "&"uuml;r"&"uuml;n"&"uuml; en hesaplı şekilde sunmak "&"ccedil;abasındayız. Bu y"&"uuml;zden k"&"uuml;"&"ccedil;"&"uuml;k işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan d"&"uuml;nyanın "&"ccedil;eşitli "&"uuml;lkelerindeki b"&"uuml;y"&"uuml;k tohum sağlayıcılarıyla "&"ccedil;alışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
tohumd"&"uuml;nyası"&"reg; tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu84
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.