Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
CENEVİZ FESLEĞENİ TOHUMU- 100+ TOHUM
OCIMUM BASILICUM
 
 
 
 
-Ceneviz fesleğeni dünyanın en lezzetli fesleğeni olarak geçmektedir. Tohumlar doğal yollardan kimyasal madde kullanılmadan elde edilmiştir. Geniş yaprakları, kokusu ve lezzetiyle ünlü olan Ceneviz Fesleğeni ile yemeklerinize, salatalarınıza ve soslarınıza lezzet katabilirsiniz.
 
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz. 

 
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli tohumları en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
 
 
-Toprak Türü: Drenajlı( geçirgen), hafif asidik topraklar.
 
 
-100+ tohum içermektedir.
 
 
  -Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.
 

 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

-Tohum Dünyası olarak herzaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz herzaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
tohumdünyası® tescilli markadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi