Mum Işığı Acı Biber Tohumu- Nadir

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

MUM IŞIĞI ACI BİBER TOHUMU- 5 TOHUM
İ"&"Ccedil; MEKANA VE SAKSIYA UYGUN BİBER T"&"Uuml;R"&"Uuml;
 
-Boyu maksimum 40 cm"&"quot;e kada ulaşabilen "&"ccedil;alı formunda biber t"&"uuml;r"&"uuml;d"&"uuml;r. Başlangı"&"ccedil;ta yeşil olan biberler olgunlaştık"&"ccedil;a turuncu ve kırmızı renge d"&"ouml;nerler ve olgunlaşma aşamasında farklı renklerde ki biberler "&"ccedil;ok g"&"uuml;zel bir g"&"ouml;r"&"uuml;nt"&"uuml; sergilerler. Biberler orta acılıktadır. Mum ışığı biberi i"&"ccedil; mekanda saksıda yetiştirmeye uygun biber t"&"uuml;rlerindendir.

Biber tohumlarından en y"&"uuml;ksek verimi toprak ısısının y"&"uuml;kseldiği d"&"ouml;nemlerde alabilirsiniz. Fazla g"&"uuml;neş ışığı alan biberlerin acılıklarıda artar.

-Tohum D"&"uuml;nyası olarak en kaliteli biber t"&"uuml;rlerine ait tohumları beğeninize sunuyoruz. Ayrıca her "&"ccedil;eşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan alarak kendi doğal bah"&"ccedil;enizi oluşturabilirsiniz.

-"&"Uuml;r"&"uuml;nle beraber detaylı T"&"uuml;rk"&"ccedil;e tohum ekim talimatı g"&"ouml;nderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
-5 tohum i"&"ccedil;ermektedir.
-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar g"&"ouml;rmemeleri i"&"ccedil;in havalı zarfla g"&"ouml;nderilecektir.
-Tohum D"&"uuml;nyası olarak her zaman size en kaliteli "&"uuml;r"&"uuml;n"&"uuml; en hesaplı şekilde sunmak "&"ccedil;abasındayız. Bu y"&"uuml;zden k"&"uuml;"&"ccedil;"&"uuml;k işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan d"&"uuml;nyanın "&"ccedil;eşitli "&"uuml;lkelerindeki b"&"uuml;y"&"uuml;k tohum sağlayıcılarıyla "&"ccedil;alışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
tohumdunyasi tescilli markadır
Diğer Özellikler
Stok Kodu98
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.