Mor Haseki Küpesi Tohumu

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

MOR HASEKİ KÜPESİ TOHUMU- 20+ TOHUM
AQILEGIA OXYSEPALA
-Çok yıllık otsu bir bitkidir.Çiçekleri o dönemin moda olan küpelerinden birine benzediğinden bu ismi almıştır. Güneşli veya yarı gölge ortamları sever. Her türlü toprakta yetişir, çok arsızdır ve yetişmesi çok kolaydır. Bitki boyu 60- 80 cm arasına kadar ulaşabilir. Mayıs ayından Temmuz ayı sonuna kadar mor renklerde çok güzel görünüşlü çiçekleri olan Haseki Küpesini bahçenizde ve balkonunuzda yetiştirebilir, vazolarınızda kesme çiçek olarak kullanabilirsiniz.
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
-20+ tohum içermektedir.
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu188
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.