Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
VANILLA ICE KREM RENGİ AYÇİÇEK TOHUMU
 
10+ TOHUM
 
 
 
 
  -Küçük boyda, orta kısmı sarı ve çevresi krem rengi çiçek açan ayçiçek türüdür. Özellikle Haziran ayından Ekim ayına kadar uzun çiçeklenme süresiyle tercih edilen ayçiçek türlerindendir. Yetiştirmesi ve bakımı çok kolaydır. Kesme çiçek olarak yetiştirilmeye en çok uygun olan ayçiçek türlerindendir.
 
 
-Sadece Tohum Dünyası"nda bulacağınız farklı türlerde ayçiçeği türleriyle bahçelerinize ve evlerinize apayrı bir hava getirebilirsiniz.
 
 
-Tohum Dünyası olarak; bahçe, balkon ve iç mekanlarda yetiştirilmek üzere sizlere özel sunduğumuz zengin tohum çeşitleriyle, her mekanı ayrı şekilde isteğinize göre renklendirebilirsiniz.
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz. 
 
 
-10+ tohum içermektedir.
 
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Tohum ekim talimatları daha önce tohum ekimi yapmayan bitki severlerede yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. Daha sonra sorularınız olursa da cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi