Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
YASEMİN TÜTÜNÜ TOHUMU- KIRMIZI ÇİÇEKLİ - 350+ TOHUM
NICOTIANA AFFINIS
 
 
JASMINE TOBACCO 
 
 
- Brezilya kökenli bu yasemin türü; hoş kokulu, kırmızı renkli yıldız şeklinde uzun borumsu çiçeklere sahiptir. Yaz öncesinden sonbahara kadar çiçek açar. Özellikle akşam saatlerinde çevresine verdiği çok güzel kokuyla bilinir.
 
 
Tohum Dünyasında bulabileceğiniz farklı renklerde çiçeklere sahip 5 Yasemin Tütünü çeşidini kullanarak bahçelerinizde ve saksıda balkonlarınızda güzel uygulamalar yapabilirsiniz.
 
 
 
-Tohum Dünyası olarak; bahçe, balkon ve iç mekanlarda yetiştirilmek üzere sizlere özel sunduğumuz zengin tohum çeşitleriyle, her mekanı ayrı şekilde isteğinize göre renklendirebilirsiniz.
 
 
 
-350+ tohum içermektedir.
 
 
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 

 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

 

 
tohumdünyası® tescilli markadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi