Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
200+ Kırmızı Damarlı Kuzu Kulağı Otu Tohumu
Gevrek- Mini Yapraklar 
***ŞİFALI YEŞİLLİK***
**ERKENCİ**
RED VEINED SORREL
 
-Yıllardır satışını yaptığımız Geniş Yapraklı Kuzu Kulağı Otu tohumlarından sonra mini yapraklara sahip Kırmızı Damarlı Kuzu Kulağı Otu tohumlarınıda beğeninize sunuyoruz. Kuzu kulağı otu çok yıllık olarak yetiştirebileceğiniz, limon aromasına sahip yapraklarıyla salatalarınızdan eksik etmeyeceğiniz şifalı yeşillik türlerindendir. Ayrıca limon aromasıyla balık sofralarınıza  ayrı bir lezzet getireceğine inanıyoruz. Kuzu kulağı en erkenci yeşillik türlerindendir. Ekimden kısa süre sonra hasata gelir ve yapraklarını kestikten sonra tekrar büyümeye devam eder. Yaprakları C vitamini yönünden zengindir.
 
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli tohumları en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan  alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
 
-250+ tohum içermektedir.
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 

 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

 

-Alacağınız ürünler tek kargo ve indirimli olarak Aras kargo ile gönderilmektedir.

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi