İtalyan Zucchini Sarı ve Yeşil Kabak Tohumu

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

İTALYAN ZUCCHINI SARI VE YEŞİL KABAK TOHUMU- 20+ TOHUM
***GELENEKSEL***
***ÖDÜLLÜ***

CUCURBITA PEPO
-İtalyan Zucchini kabağı, özellikle sıcak havalarda yetiştirmek için ideal geleneksel kabak türlerindendir. 1957 yılında Tüm Amerika\'nın tercihi ödülünü almıştır. Çalı formunda olan bitki çok yüksek miktarda düzgün yapılı ve lezzetli kabaklar verir.

Çok tercih edilen İki özel kabak türü olan Zucchini koyu yeşil kabak ve Zucchini altın rengi kabak türlerini sizler için biraraya getirdik. Bu iki kabak türü ayrı ayrı paketlenmiş olarak gönderilecektir.

Paket İçeriği:

10+ Zucchini Koyu Yeşil Kabak Tohumu
10+ Zucchini Altın Rengi Kabak Tohumu

Toplam 20+Tohum içermektedir.

Mahsul almaya başlayınca sürekli hasat yapmak daha fazla mahsul alınmasına sebep olacaktır.
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.

-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.

-Tohum Dünyası olarak en kaliteli tohumları en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
-20+ tohum içermektedir.
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Tohum ekim talimatları daha önce tohum ekimi yapmayan bitki severlerede yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. Daha sonra sorularınız olursa da cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu473
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.