Hint Banyan Ağacı Bonsai Tohumu

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

HİNT BANYAN AĞACI- FICUS BENGHALENSISMİNYATÜR AĞAÇ
20+ TOHUM
-Hint Banyan Ağacı kökeni Hindistan ve Güneydoğu Asya"ya dayanan yüzlerce kalın-ince gövde ve dallardan oluşan devasa bir ağaç türüdür. Hint mitolojisinda dilekleri yerine getiren ağaç olarak geçmektedir. Eğer ağaç olarak yetiştirilirse dalları yere temas edince yeni gövde olarak çıkar.
Minyatür ağaç olarakta yetiştirilebilen ve görünüşüyle tüm dikkatleri üzerine çekebilecek bir tür olan Hint Banyan ağacı, tohumdan yetiştirmesi diğer bonsai türlerine göre daha kolay bir türdür.
-Tohum Dünyası olarak nadir bitkilere ait en taze tohumları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu nadir bitkilerle bahçelerinize ve evlerinize farklılık getirebilirsiniz.
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
-20+ tohum içermektedir.
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu444
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.