Hibiscus Çiçek Tohumu -Dev Beyaz Çiçekli

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

DEV BEYAZ ÇİÇEKLİ HIBISCUS BİTKİSİ- 10+ TOHUM
 
 
HIBISCUS LASIOCARPOS
 
 
 
 
-Beyaz renkli ve kırmızı göbekli çiçeklere sahip ve boyu en fazla 120 cm"ye kadar ulaşabilen çalı formunda bitki türüdür. Çiçekleri 10-12 cm gibi devasa boyutlara sahip olduğundan ve yoğun açtıklarından dolayı bahçelerde ve saksılarda çok güzel bir görüntü sergilerler.
 
Bitki nemli toprağa sahip bölgelerde yetiştirmek içinde idealdir. Soğuk iklime sahip bölgelerdede rahatlıkla yetiştirilebilir.
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.

-10+ tohum içermektedir.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

-Tohum Dünyası olarak herzaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz herzaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu231
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.