Hibiscus Çiçek Tohumu - Dev Açık Pembe Çiçekli

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

DEV AÇIK PEMBE ÇİÇEKLİ HIBISCUS BİTKİSİ- 10 TOHUM
 
 
 
 

-Beyaz ve pastel pembe tonlarında çiçeklere sahip ve boyu en fazla 90 cm"ye ulaşabilen çalı formunda bitki türüdür. Çiçekleri 15-16 cm devasa boyutlara sahip olduğundan ve yoğun açtıklarından dolayı bahçelerde ve saksılarda çok güzel bir görüntü sergilerler.

 
Bitki aşırı sıcaklara ve soğuklara dayanıklıdır. Özellikle güneşli ortamlardan hoşlanır. Bitki iklimi çok soğuk olan bölgelerde kışın ölsede Bahar mevsimiyle beraber tekrar canlanacaktır.
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
 

-10 tohum içermektedir.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

-Tohum Dünyası olarak herzaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz herzaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu210
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.