Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Misyonumuz:

Tohum Dünyası olarak nadir ve özel bitki türlerine ait tohumların satışını yapmaktayız. Tohum satışında 16 yıllık bilgi ve deneyimimizle %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, en taze ve 1.sınıf tohumlarla sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Hibrit yani kısır tohum satışı yapmıyoruz. Satışını yaptığımız tüm tohum çeşitleri kökenleri çok eskilere dayanan geleneksel türlere aittir. 

Tohum alırken doğal olarak ne çıkacağıyla ilgili endişeler oluyor. Bazı müşterilerimiz özellikle bizleri arayarak bu endişelerini dile getiriyorlar. Tohum Dünyası olarak satışını yaptığımız her tohum çeşidinden ilgili ürünün çıkacağını garanti ediyoruz ve satışını yaptığımız tohumlardan yetişen ürünlere ait müşteri fotoğraflarına blog sayfalarımızda yer veriyoruz. Bu yüzden blog sayfalarımızı ziyaret etmenizi öneririz, bitkiler hakkında faydalı bilgileride blog sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Aldığınız tohumlarla ilgili detaylı bilgiler aşağıdadır:

1. Aldığınız tohumların hepsinin belirtilen yıla ait çimlenme testleri mutlaka firmalar tarafından yapılmakta ve ondan sonra gönderilmektedir. Ayrıca Tohum Dünyası olarak bizden tohum alan bütün bitki dostlarına doğru bilgileri vermekle mükellefiz. 

2.Değerli bitki dostlarının en taze tohumu alabilmeleri için kesinlikle stok yapılmamakta ve parti parti sipariş verilmektedir.

3.Tohumlarda canlıdır ve her bitki tohumunun canlı kalabileceği süreler farklıdır. Bu süre zarfında satışı yapılmayan, tazeliğini kaybetmiş tohumlar satıştan çekilmektedir.

4.Aldığınız tohumlarla beraber detaylı tohum ekim, yetiştirme talimatları ve bitkiler hakkında gerekli bilgiler fotokopi olarak değil, renkli printer çıktıları olarak hazırlanıp gönderilmektedir.

5.Haftada 5 gün (Cumartesi- Pazar Günü Hariç) kargolama yapılarak tohumların elinize en kısa sürede ulaşması hedeflenmektedir. Ayrıca yapılan anlaşma gereğince Türkiyenin heryerine çok uygun fiyatlarla kargolarımız gönderilmektedir.

6.Tohumlar size gelirken kargoda veya postada zarar görebileceğinden, tohumları ayrı ayrı kilitli poşetlere koyarak  en özenli şekilde kargoya vermekteyiz.

7.Bizim için en önemli konu değerli bitki dostlarının alışverişlerinde %100 mutlu olmasıdır. Yaşanacak aksaklıklarda veya soracağınız soruların cevaplanmasında en hızlı şekilde hareket edeceğimizi garanti ediyoruz.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.