Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
HABANERO LİMON ÇOK ACI BİBER TOHUMU- 10+ TOHUM
 
DÜNYA'NIN EN ACI BİBER TÜRLERİNDEN
 
 
 
 
-Tohumlardan en iyi acılığı elde edebilmek için güneşli ortamda, drenajlı (geçirgen) toprak kullanılarak yetiştirilmesi önerilmektedir.
 
 
-Yıllardır satışını yaptığımız beyaz, kırmızı, sarı,turuncu ve kahverengi habanero biberi tohumlarından sonra aynı varyetenin farklı şekile sahip limon sarısı renkli türünü beğeninize sunuyoruz. Habanero dünyanın en acı biber türlerinden biri olarak geçmektedir. Bu biber türlerini evinizde saksıda veya bahçenizde yetiştirebilirsiniz. Yemeklerinizde ve soslarınızda çok az miktarda kullanmanız yeterli olacaktır.

UYARI: SATIŞINI YAPTIĞIMIZ DÜNYA'NIN EN ACI BİBER TÜRLERİNİN DİREKT TÜKETİLMESİ, ELDİVENSİZ ŞEKİLDE DOKUNULMASI TEHLİKELİDİR. BU KONUDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.
 
 
-Habanero çeşitleri Tohum Dünyası"nda. Kırmızı, Turuncu, Beyaz ve Sarı Habanero türleriyle bahçelerinize ve sofralarınıza renk ve tat getirebilirsiniz.
 
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli tohumları en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan  alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
 
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 
 
-10+ tohum içermektedir.
 
-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.
 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 
 
-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki büyük tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi