Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
ALMAN REISENTRAUBE SALKIM CHERRY DOMATES 
10+ TOHUM
 
***GELENEKSEL***
 
 
 
 
-Almanya"nın en nadide geleneksel ve orjinal cherry domates türlerindendir. Bununla birlikte cherry domates türleri içinde en çok mahsul veren türlerdendir. Günümüzde marketlerden veya pazarlardan aldığımız domateslerin içlerinin yeşil kaldığını, lezzetininse hiç olmadığını biliyoruz. Alma Reisentraube domatesi özlediğiniz eski domates lezzetini sofralarınıza getirecektir.

-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
 
Satışta bulunan domates türlerine ait tohumlar "hibrit" değildir. Yani ilerleyen yıllarda kendi tohumlarınızdan kendi domateslerinizi yetiştirebilirsiniz.
 
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli domates tohumlarını beğeninize sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan  alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
 
-10+ tohum içermektedir.

 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

 

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi