Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
RUS SİYAH ERİK DOMATESİ TOHUMU- GELENEKSEL- 10+ TOHUM
SOLANUM LYCOPERSICUM
 
-Rusya kökenli Heirloom denilen geleneksel domates türlerinden biridir ve 7-8 cm"lik küçük domatesler verir. Boyutlarından dolayı bu isimle anılmaktadır. Yüksek miktarda ürün verir, domatesler çok lezzetli ve suludur. Koyu kahverengi ve kırmızı renklerindedir. Renginin koyuluğundan dolayı siyah domates adını almıştır. Taze olarak lezzetinin tadını çıkaracağınız Siyah Erik Domatesiyle hazırlayacağınız soslardan da çok memnun kalacağınıza inanıyoruz. Siyah Erik Domatesi konserve yapımı ve kurutulmak içinde idealdir. Domateslerin renkleri yetiştirildiği ortamdaki güneş ışığı ve sıcaklık fazlaysa daha fazla koyulaşmaktadır. Soğuk iklime sahip bölgelerde yetiştirilmek içinde uygundur fakat rengi koyulaşmaz.
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
 -Tohum Dünyası olarak en kaliteli domates türlerine ait tohumları beğeninize sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan  alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
 
-10+ tohum içermektedir.
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

 
tohumdünyası® tescilli markadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi