Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
LİMON DAMLASI DOMATESİ TOHUMU- ÖZEL TÜR- 10+ TOHUM
SOLANUM LYCOPERSICUM

 
-Limon damlası domatesi, 2010 yılında en iyi lezzete sahip domates ödülünü almıştır. Düzgün yapıya sahip,mini boyda ve sarı- yeşil karışımı renge sahip domatesler verir. Nemli ve nispeten soğuk iklime sahip bölgelerde yetiştirmek içinde idealdir. Sürekli olarak ve yüksek mahsul verir. Salatalarda kullanıma ve direkt tüketime uygun bir türdür.
 
Şaşırtma işleminden sonra 80-85 günde hasata gelir.
 
-Tohumlar %100 organik, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli domates tohumlarını beğeninize sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan  alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
 
-10+ tohum içermektedir.
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.  

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
tohumdünyası® tescilli markadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi