Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
KIRMIZI KİRAZ KİRAZ PENCERE ÖNÜ DOMATES TOHUMU- 10+ TOHUM
SOLANUM LYCOPERSICUM
 
 -Pencere önü domatesi hem görünüşü hem de lezzetiyle saksı veya bahçelerinizde yetiştirmekten keyif alacağınız farklı domates türlerindendir. Pencere önü domatesi hem saksıda hem de dar alanda yetiştirilebilir. Bitki boyu maksimum 50-60 cm"ye kadar ulaşabilir. Kırmızı renkde çok yüksek miktarda domates verir.
 
Kırmızı ve Sarı Pencere Önü Kiraz Domates türlerini Tohum Dünyası"nda bulabilirsiniz.
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.

-10+ Tohum içermektedir.

- Satışta bulunan bütün domates türlerine ait tohumlar "Hibrit" değildir ve gelecek dönemlerde kendi domateslerinizden tohum elde edebilir, bu tohumlarla yeni domatesler yetiştirebilirsiniz.

-Tohum Dünyası olarak en kaliteli tohumları en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan  alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

 
tohumdünyası® tescilli markadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi