Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
GARDENER"S DELIGHT SALKIM KİRAZ DOMATES TOHUMU
10+ TOHUM
SIRIK DOMATES TOHUMU
***GELENEKSEL***
SOLANUM LYCOPERSICUM
 
-Eğer aldığınız domateslerde eski domates tadını bulamıyorum diyorsanız, kökeni 100 yıldan fazla öncesine dayanan geleneksel Gardener"s Delight Cherry Domatesinde bu tadı bulacağınızı garanti ediyoruz. Hem lezzetiyle hem de sürekli ve çok yüksek miktarda ürün vermesiyle en özel domates türlerindendir.
 
Satışta bulunan domates türlerine ait tohumlar "hibrit" değildir. Yani ilerleyen yıllarda kendi tohumlarınızdan kendi domateslerinizi yetiştirebilirsiniz.
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
Her eve bu özel domates türü girsin diye, Tohum Dünyası olarak en iyi fiyatla özel bir kampanya hazırladık. Kampanyamız sezon boyunca devam edecektir.
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli domates türlerine ait tohumları beğeninize sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan  alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.

  -10+ Tohum içermektedir.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz herzaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

tohumdünyası® tescilli markadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi