Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
BEYAZ KİRAZ DOMATES TOHUMU-İÇ MEKANA UYGUN-10+ TOHUM
SIRIK DOMATES TOHUMU
SOLANUM LYCOPERSICUM 
 
-Hem görüntüsü hemde lezzetiyle çok özel bir cherry domates türüdür. Hem dış mekanda hem de iç mekanda yetiştirmek için uygundur. Sürekli ve çok fazla mahsül vermesinden dolayı çok tercih edilen bir türdür. Domatesler çok lezzetli, sulu ve tatlıdır. Kırmızı domates türleriyle beraber salatalarda kullanarak hem güzel bir görüntü elde edebilir hem de lezzetinin tadını çıkarabilirsiniz. Sürekli mahsul veren domates türlerindendir.
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli domates türlerine ait tohumları beğeninize sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan  alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
-10+ Tohum içermektedir.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Tohum Dünyası olarak herzaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz herzaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

tohumdünyası® tescilli markadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi