Cennet Kuşu Tohumu- Muhteşem Çiçekler

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

CENNET KUŞU TOHUMU- 5 TOHUM
BIRD OF PARADISE
Stralitzia Reginae

-Kürek biçiminde uzun yapraklarının arasında sürgünlerden yükselen Cennet Kuşuna benzeyen rengarenk çiçekleriyle benzersiz bir güzellik. Cennet kuşu Güney Afrika kökenli bir bitkidir ve muzgiller familyasından gelmektedir. Bu yüzden muz yapraklarına benzer büyük ve çok gösterişli yapraklara sahiptir. Ev içinde yetiştirdiğinizde 1 metre , dış mekanda 2-6 metre arası boya ulaşabilmektedir. Çiçek verme süresi bakımınıza göre birkaç yılı bulabilmektedir fakat sonucu gördüğünüzde buna değeceğini düşüneceğinizden eminiz.
-Cennet kuşu tohum fotoğraflarını da fotoğraflar içinde bulabilirsiniz.
-Cennet Kuşu organik açıdan zengin ve geçirgen toprakları sever. Eğer toprağınız organik açıdan zengin değilse organik gübre kullanmanızı öneririz. Toprağın nemli tutulması fakat aşırı sulamadan da kaçınılması gerekmektedir. Sonbahar ve kış mevsimlerinde sulama azaltılmalıdır. Ayda 1 kez sıvı bitki besini kullanmanız bitkinin gelişimini hızlandıracaktır.
-Tohum Dünyası olarak farklı türlerde bitkilere ait en taze tohumları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Bu bitkilerle bahçelerinize ve evlerinize farklılık getirebilirsiniz.
-5 tohum içermektedir
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
tohumdünyası® tescilli markadır.

Diğer Özellikler
Stok Kodu455
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.