Bulgar Domatesi Tohumu- Geleneksel

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde
GELENEKSEL BULGAR DOMATESİ -10+ TOHUM
-Heirloom dediğimiz geleneksel domates t"&"uuml;rlerindendir. Bulgar domatesinin en "&"ouml;nemli "&"ouml;zellikleri "&"ccedil;atlama yapmayan d"&"uuml;zg"&"uuml;n şekilli , lekesiz domates vermesi ve hastalıklara karşı dayanıklı olmasıdır. Domateslerin ağırlıkları yarım kiloya kadar ulaşabilir.
Bulgar domatesi etli ve suludur. Sezon boyunca s"&"uuml;rekli domates veren t"&"uuml;rlerdendir.
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ila"&"ccedil;sızdır. Yetiştireceğiniz doğal "&"uuml;r"&"uuml;nlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
-Tohum D"&"uuml;nyası olarak en kaliteli domates t"&"uuml;rlerine ait tohumları beğeninize sunuyoruz. Ayrıca her "&"ccedil;eşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan alarak kendi doğal bah"&"ccedil;enizi oluşturabilirsiniz.
-10+ tohum i"&"ccedil;ermektedir.
-"&"Uuml;r"&"uuml;nle beraber detaylı T"&"uuml;rk"&"ccedil;e tohum ekim talimatı g"&"ouml;nderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

-Satışta bulunan t"&"uuml;m tohum "&"ccedil;eşitleri yurtdışından getirtilmiştir ve tazedir. Binlerce tohum "&"ccedil;eşidi arasından "&"ouml;zel olarak se"&"ccedil;ilmişlerdir.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar g"&"ouml;rmemeleri i"&"ccedil;in havalı zarfla g"&"ouml;nderilecektir.

-Tohum D"&"uuml;nyası olarak her zaman size en kaliteli "&"uuml;r"&"uuml;n"&"uuml; en hesaplı şekilde sunmak "&"ccedil;abasındayız. Bu y"&"uuml;zden k"&"uuml;"&"ccedil;"&"uuml;k işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan d"&"uuml;nyanın "&"ccedil;eşitli "&"uuml;lkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla "&"ccedil;alışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

tohumd"&"uuml;nyası"&"reg; tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu14
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.