Bodur Çiçekli Beni Unutma Bitkisi Tohumu

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

50+ Bodur Çiçekli Beni Unutma Bitkisi Tohumu
MYOSOTIS ALPESTRIS
-Ülkemizde ilk satıcılarından olduğumuz Beni Unutma Çiçek tohumlarından sonra ailenin bodur üyesi olan Mavi Top olarak geçen bu özel türünü beğeninize sunuyoruz. Bu türün en önemli özelliği bitki boyunun 15 cm\'ye kadar ulaşması ve bitkinin top şeklinde ve küme küme yetişmesidir. Ayrıca hem daha yoğun çiçek açar hem de soğuk havalara karşı daha dayanıklıdır. Mavi yıldız şeklinde yoğun açan çiçekleriyle çok yıllık yer örtücü bodur bitkidir. Yoğun açan çiçekleri ve büyük yapraklarıyla unutulmayacak bir görüntü sergiler. Çok hızlı yetişmesinden dolayı yaz mevsimi kısa geçen bölgeler içinde idealdir. Daha uzun bitki türleriyle beraber bahçelerinizde farklı uygulamalar yapılabilir.
Beni unutma çiçeği bazı ülkelerde gerçek aşkı ve dostluğu ifade etmekte kullanıldığından bu ismi almıştır.
50+ adet tohum içermektedir.
-Tohum Dünyası olarak; bahçe, balkon ve iç mekanlarda yetiştirilmek üzere sizlere özel sunduğumuz zengin tohum çeşitleriyle, her mekanı ayrı şekilde isteğinize göre renklendirebilirsiniz.
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Alacağınız ürünler tek kargo hazırlanarak indirimli şekilde Aras kargo ile gönderilecektir.

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu167
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.