Beyaz Dağ Çileği Tohumu- Nadir Tür

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

BEYAZ DAĞ ÇİLEĞİ TOHUMU- WHITE SOUL- 50+TOHUM
 
NADİR
FRAGARIA VESCA
 
 
 
 
 
-Heryerde rastlayamayacağınız, beyaz renkli çok lezzetli küçük boy çilekler veren nadir ve geleneksel çilek türüdür. En tatlı ve lezzetli çilek türlerindendir. Renginin beyaz olmasından dolayı kuşlar tarafından zarar görmezler. Bahçelerde veya balkonlarda saksıda yetiştirmek için uygundur. Çok yüksek miktarda mahsül verir. Günümüzde sürekli rastladığımız hormonlu ve lezzetsiz çilekler yerine, white Soul çilek türünü yetiştirerek minyatür boyda ve çok lezzetli çilekleri tüketebilirsiniz. Kırmızı çilek türleriyle beraber yetiştirerek sorfalarınızada ayrı bir renk getirebilirsiniz. Bakımı ve yetiştirmesi çok kolaydır.
 
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
 

-Tohum Dünyası olarak en kaliteli ve özel çilek türlerine ait tohumları beğeninize sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan alarak kendi doğal ürünlerinizi yetiştirebilirsiniz.
 
 
 
-50+ tohum içermektedir.
 
-Tohum Dünyası"nda bulacağınız farklı türde çilek tohumu çeşitleriyle kendi yetiştireceğiniz doğal meyvelerin tadını çıkarabilirsiniz.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

 
tohumdünyası® tescilli markadır.
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu310
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.