Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
Beyaz Çiçekli Ekinezya Beyaz Kuğu -Şifalı Bitki Tohumu- Echinacea Purpurea White Swan - 50+ Tohum
 
Çok Yıllık...
 
 
 
-Yıllardır satışını yaptığımız pembe çiçekli Ekinezya bitkisi tohumundan sonra aynı türün daha nadir bulunan beyaz çiçekli türünüde ürünlerimiz arasına ekledik. Ekinezya beyaz kuğu bitkiside pembe çiçekli türde olduğu gibi şifalı bitki özelliği göstermesinin yanı sıra gösterişli çiçekleriyle de dikkat çekmektedir. 

-Ekinezya  özellikle bağışıklık sistemini güçlendirmesinden dolayı soğuk algınlığı, grip, ve kanser gibi hastalıklara yakalanma riskini azaltan şifalı bitkilerden biridir. İklim açısından seçici değildir. Çimlendirmesi,yetiştirilmesi ve kökten kesme işlemiyle çoğaltılması çok kolaydır. Güneşli veya yarı gölge ortamları sever.
 
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli tohumları en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan  alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
 
 
-50+ tohum içermektedir.
 
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 
 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi