Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
AUBRIETA- OBRİZYA TOHUMU- MOR RENKLİ ÇİÇEKLİ- YENİ- 200+ TOHUM
OBRİZYA TOHUMU
 
 
 
 
-Aubrieta bahçelerin hemen her kısmında kullanılabilecek hızla büyüyen yer örtücülerdendir. Kaya bahçelerinde, yol kenarlarında, farklı bitkilerle bahçe içi uygulamalarda kullanılmak için idealdir. Aubrieta güzel renkli çiçekleriyle bahçelerinizi ve saksıda yetiştirerek evlerinizi renklendirebilirsiniz. Aubretia yoğun açan çiçekleriyle halı görüntüsü verir.
 
 
Aubrieta yetiştirmesi son derece kolay bir bitkidir. Güneşli veya yarı gölge ortamlardan hoşlanır.
 
 
-Tohum Dünyası"nda bulabileceğiniz farklı türde bitkilerde bahçelerinizde farklı uygulamalar yapabilirsiniz.
 
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz. 
 
 
 
-200+ tohum içermektedir.
 
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

 

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
 
tohumdünyası® tescilli markadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi