Menü
Sepetiniz
Firmamız 15 Yıldır Yeni Sezon Ürünleriyle Hizmetinizdedir.
ASLANAĞZI TETRA TOHUMU- KARIŞIK RENK ÇİÇEKLİ
500+ TOHUM
ANTIRRHINUM MAJUS- SNAPDRAGON TETRA SEED
 
 
 
-Aslanağzı her zaman bahçelerimizin vazgeçilmez bitkilerinden biri olmuştur. Uzun süredir tohum satışını yaptığımız geleneksel aslanağzı bitkisiden sonra aslanağzı tetra serisinin tohumlarını beğeninize sunuyoruz. Tetra serisi özellikle 60 ile 80 cm arası boya ulaşabilen uzun çiçekleriyle dikkat çeken bir türdür. Yetiştirmesi ve bakımıda kolaydır. Bu güzel çiçekler kesme çiçek olarak kullanılmak için idealdir.
 
 
-Tohum Dünyası olarak; bahçe, balkon ve iç mekanlarda yetiştirilmek üzere sizlere özel sunduğumuz zengin tohum çeşitleriyle, her mekanı ayrı şekilde isteğinize göre renklendirebilirsiniz.
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz. 
 
 
-500+ tohum içermektedir
 
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

 

 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 
-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
 tohumdünyası® tescilli markadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi