50+ Adet Kraliçe Leylak Bitkisi Tohumu

Görsel 1
Görsel 2
TohumPuan : 19.205
Fiyat:
46,10 TL
2
KRALİÇE LEYLAK BİTKİSİ TOHUMU-50+ TOHUM
KARIŞIK RENK ÇİÇEKLER
CLEOME HASSLERIANA
 
 
 
 
-Güney Amerika kökenli, karışık renklere sahip 7 cm boya ulaşan çiçeklere sahip bitki türüdür. Bitki boyu 150 cm"ye kadar ulaşabilir. Bakımı ve yetiştirmesi çok kolaydır ve çok fazla tohum verir. Yaz mevsimi başından sonuna kadar çiçek açar. Özellikle güneşli ortamlardan hoşlanır.
 
 
-Tohum Dünyası olarak; bahçe, balkon ve iç mekanlarda yetiştirilmek üzere sizlere özel sunduğumuz zengin tohum çeşitleriyle, her mekanı ayrı şekilde isteğinize göre renklendirebilirsiniz.
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
 
 
-50+ tohum içermektedir.
 
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Tohum ekim talimatları daha önce tohum ekimi yapmayan bitki severlerede yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. Daha sonra sorularınız olursa da cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 
 
-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu192
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.