50+ Adet Dev Gül Rengi Çiçekli İsviçre Hercai Menekşe Tohumu

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

DEV GÜL RENGİ ÇİÇEKLİ İSVİÇRE HERCAİ MENEKŞE TOHUMU
50+ tohum
-İsviçre Gül Rengi Çiçekli Hercai Menekşe özellikle 10 cm\'ye kadar ulaşabilen büyük boy çiçekleriyle dikkat çeken bir türdür. Hercai Menekşe kışın hangi bitkiyi yetiştirebilirim diyen bitki severler için en önde gelen bitki türlerinden biridir. Çiçekleri hassas bir yapıya sahip gibi görünsede dondurucu soğuklarda bile güzelliklerini sergilemeye devam ederler. Hercai menekşe hemen her uygulamada kullanılabilir. Saksılarda yetiştirilebilir, yer örtücü olarak kullanılabilir, çit ve bordür kenarlarında yetiştirilebilir. Ayrıca farklı bitkilerle de beraber yetiştirerek çok güzel görüntüler elde edilebilir.
Yetiştirmesi ve bakımı çok kolay olan Hercai Menekşe her sene bulunduğu ortamda tohum dökerek yetişmeye devam eder.
-Tohum Dünyası"nda bulabileceğiniz farklı türde bitkilerle bahçelerinizde farklı uygulamalar yapabilirsiniz.
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
-50+ tohum içermektedir.
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.


-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu474
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.