5 Adet Trinidad Moruga Akrep Biber Tohumu- Dünyanın En Acı Biber Türlerinden

KIRMIZI TRINIDAD MORUGA AKREP BİBERİ- DÜNYANIN EN ACI BİBERİ
5 Tohum
ACI BİBER TOHUMU
CAPSICUM ANNUUM
 
-Trinidad Moruga Scorpion Carolina Reaper biberi ile birlikte Dünya"nın en acı biber türlerinden biri olarak geçmektedir. Kırmızı renkte çok acı biberler verir.
 
Tohumların ekim dönemi havaların ve toprak ısısının arttığı dönemlerdir. İç mekanda tohum ekimine başlayıp daha sonra dış mekana geçirmenizi öneriyoruz.
 
Uyarı: Trinidad Akrep biberlerinin direkt ağıza atılarak tüketilmesi, tohumlarına dokunulması, biberlerin eldivensiz kesilmesi ve eldivensiz hasat edilmesi tehlikelidir. Toz biber haline getirerek veya yemeklere çok az miktarda koyarak tüketilmesini öneriyoruz. Tüm yetiştiricilerin bu konularda dikkatli olmasını rica ediyoruz.
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
-Yukarda scoville değerleri bulunan bir çok biber türüne ait tohumları Tohum Dünyası"nda bulabilirsiniz.
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 
-5 tohum içermektedir.
 
-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki büyük tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu575
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.