5 Adet Orjinal Çikolata Carolina Reaper Biber Tohumu- Dünyanın En Acı Biberi

Çikolata Carolina Reaper Biber Tohumu- 5 Tohum
Dünya'nın En Acı Biberi
CAPSICUM ANNUUM
 
 
Gelen Sorular Üzerine: Yetiştiricilerden bir çok mesaj alıyoruz, piyasadan dünya'nın en acı biberi diye satın aldığımız tohumlardan farklı biber türleri çıkıyor diyorlar. Bu durumda dikkat etmeniz gereken konu: Dünya'nın en acı biber türleri olarak satılan Carolina Reaper, Trinidad Moruga Akrebi, Bhut Jolokia ve Habanero türlerinin tohum şekilleri diğer biber türlerinden farklıdır ve kendi aralarında da farklılık gösterirler. Sizlere göndereceğimiz tohumların orjinal Carolina Reaper biber tohumu olduklarını garanti ediyoruz. Dileyen yetiştiricelere de tohum fotoğrafları istedikleri taktirde gönderilecektir.
 
 
-Carolina Reaper Biberi, Trinidad Moruga Akrep biberi ile beraber dünyanın en acı biber türü olarak geçmektedir. Acılık değeri 1.5 Milyon Scoville'in üzerinde çıkmıştır.
 
 
Tohumların ekim dönemi havaların ve toprak ısısının arttığı dönemlerdir. İç mekanda tohum ekimine başlayıp daha sonra dış mekana geçirmenizi öneriyoruz.
 
Uyarı: Carolina Reaper biberlerinin direkt ağıza atılarak tüketilmesi, tohumlarına dokunulması, biberlerin eldivensiz kesilmesi ve eldivensiz hasat edilmesi tehlikelidir. Toz biber haline getirerek veya yemeklere çok az miktarda koyarak tüketilmesini öneriyoruz. Tüm yetiştiricilerin bu konularda dikkatli olmasını rica ediyoruz.
 
-Carolina Reaper biberi tohumları yurtdışında dahi yüksek fiyata satılan değerli biber türlerindendir. Tohum Dünyası olarak direkt üreticiden alınan yeni hasat ve birinci kalite tohumları satmaktayız.
 
-Dünya'nın en acı biber türlerine ait tohumlar Tohum Dünyası'nda. Trinidad Moruga Akrebi, Bhut Jolokia ve Habanero biber türlerini Tohum Dünyası'nda bulabilirsiniz.
 
 
-Tohumlar taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
 
-Yukarda scoville değerleri bulunan bir çok biber türüne ait tohumları Tohum Dünyası"nda bulabilirsiniz.
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 
-5 tohum içermektedir.
-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.
 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki büyük tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu700
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
a537c621-31f7-4bd8-bc3a-faf70359c47b

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.