5 Adet Kahverengi Bhut Jolokia Biber Tohumu- Dünya'nın En Acı Biber Türlerinden

KAHVERENGİ BHUT JOLOKIA
DÜNYANIN EN ACI BİBER TÜRLERİNDEN
5 TOHUM
CAPSICUM ANNUUM
 
-Bhut Jolokia, 2006 yılında Guinness rekorları tarafından tescillenmiş ve acılığı tam 1.041.427 scoville olarak ölçülmüş dünyanın en acı biber türlerinden biri olarak geçmektedir. Bu değeri kısaca özetlememiz gerekirse bir önceki en acı biber türü olan kırmızı habanero biberinden neredeyse 2 kat daha fazla acılığa sahiptir.Kahverengi Bhut Jolokia Biber, Kırmızı Bhut Jolokia Biber kadar acı olmakla birlikte aroma olarak daha yoğun bir tada sahiptir.
Tohumların ekim dönemi havaların ve toprak ısısının arttığı dönemlerdir. İç mekanda tohum ekimine başlayıp daha sonra dış mekana geçirmenizi öneriyoruz.
Uyarı: Bhut Jolokia biberlerinin direkt ağıza atılarak tüketilmesi, tohumlarına dokunulması, biberlerin eldivensiz kesilmesi tehlikelidir. Toz biber haline getirerek veya yemeklere çok az miktarda koyarak tüketilmesini öneriyoruz. Tüm yetiştiricilerin bu konularda dikkatli olmasını rica ediyoruz.
 
Kırmızı ve Kahverengi Bhut Jolokia Biber türlerini Tohum Dünyası"nda bulabilirsiniz.
 
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli biber türlerine ait tohumları beğeninize sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
-5 tohum içermektedir.
-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.
-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki büyük tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu76
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.