5 Adet Çok Çok Uzun Çin Fasülyesi Tohumu

Görsel 1
Görsel 2
TohumPuan : 24.615
Fiyat:
54,66 TL
İndirimli Fiyat (%9) :
49,72 TL
Kazancınız 4,94 TL
2
ÇOK ÇOK UZUN ÇİN FASÜLYE TOHUMU- 5 TOHUM
 
CHINESE LONG BEAN
 
***UZAK DOĞU MUTFAĞI***
PHASEOLUS VULGARIS
 
 
 
 
-Boyları 75 cm gibi devasa uzunluğa ulaşan çok lezzetli ürün veren sarılıcı ve tırmanıcı tarzda çok özel bir fasülye türüdür. Şaşırma işleminden sonra 60-65 gün civarı kısa bir sürede mahsul vermeye başlar. Özellikle ılıman iklimlerde sürekli ve çok fazla mahsul verdiğinden dolayı sürekli kontrol ederek fasülyelerin hasat edilmesinde fayda vardır. Fasülyeler gevrek ve çok lezzetlidir ve kullanımı bildiğimiz fasülye gibidir.
 
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
 
-Tohum Dünyası olarak; bahçe, balkon ve iç mekanlarda yetiştirilmek üzere sizlere özel sunduğumuz zengin tohum çeşitleriyle, her mekanı ayrı şekilde isteğinize göre renklendirebilirsiniz.
 
 
-5 tohum içermektedir.
 
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Tohum ekim talimatları daha önce tohum ekimi yapmayan bitki severlerede yardımcı olacak şekilde hazırlanmıştır. Daha sonra sorularınız olursa da cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 
 
-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu268
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.