40+ Adet Kamelya Çiçekli Cam Güzeli Tohumu

Görsel 1
Görsel 2
TohumPuan : 18.570
Fiyat:
49,00 TL
İndirimli Fiyat (%9) :
44,57 TL
Kazancınız 4,43 TL
2
IMPATIENS- CAM GÜZELİ-KAMELYA ÇİÇEKLİ
40+ TOHUM
 
 
 
 
-Impatiens cam güzeli ka,melya çiçekli varyetesi katmerli ve rengarenk açan çiçekleriyle bahçelerinize ve saksılarınızda yetiştirerek evlerinize apayrı bir hava veren bitki türlerindendir. Tohumdan yetiştirmesi kolay olan bir türdür ve ilk sezonunda çiçek açar ve yetiştiricilerini memnun eder. Impatiens tohumları ekim öncesi özel bir uygulamaya gerek duymazlar. Daha kolay kontrol etmeniz açısından tohum ekimine iç mekanda başlayıp şaşırtma işleminden sonra bitkinin köklerinin gelişmesiyle beraber bahçenize almanızı öneriyoruz.
 
 
Her zaman olduğu gibi Tohum Dünyası"ndan alacağınız taze tohumlar ile en iyi verimi alabilirsiniz.
 
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
 
 
 
-40+ tohum içermektedir.
 
 
-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu217
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuVar
7d5fe41e-6c0a-4c6b-9006-28b563febba4

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.