40+ Adet Drummond Phlox Tohumu- Alev Çiçeği Tohumu- Karışık Yıldız Şeklinde Çiçekli

Görsel 1
Görsel 2
TohumPuan : 17.470
Fiyat:
46,09 TL
İndirimli Fiyat (%9) :
41,93 TL
Kazancınız 4,16 TL
2
Karışık Yıldız Şeklinde Çiçekli Drummond Phlox
Alev Çiçeği Tohumu
40+Tohum
PHLOX TWINKLE STAR MIX
 
 
 
 
- Yıllardır satışını yaptığımız Drummond Phlox Pembe Çiçekli ve karışık renk çiçekli varyetelerinden sonra şimdide Karışık yıldız şeklinde çiçekli varyetesini beğeninize sunuyoruz. Bu ailenin her bir üyesi çok güzel çiçeklere sahip. Diğer 2 tür kokulu çiçeklere sahip iken yıldız çiçekli varyete kokulu değildir fakat çiçekleri o kadar güzel bir görüntüye sahiptirler ki kokusuz olsa dahi bahçelerde veya saksılarda yetiştirmeye değer. Bitki boyu sadece 20 cm\\'ye kadar ulaşabilen bodur bitki yayılıcı türdedir. Zamanla siz önünü kesmedikçe bahçenizde yayılmaya devam edecektir.
 
Tohumlar dondurucu soğuklardan sonra direkt olarak dış mekana ekilebilir. Güneş alan veya yarı gölge ortamlarda yetiştirilmeli ve aşırı sulamadan kaçınılmalıdır.
 
-Tohum Dünyası olarak; bahçe, balkon ve iç mekanlarda yetiştirilmek üzere sizlere özel sunduğumuz zengin tohum çeşitleriyle, her mekanı ayrı şekilde isteğinize göre renklendirebilirsiniz.
 
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
 

 

-40+ tohum içermektedir

 

 

-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 
 
 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

 

tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu193
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.