4 Çeşit Dünyanın En Acı Biber Türlerine Ait Tohumlar

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

DÜNYA'NIN EN ACI BİBERLERİ TOHUM KOLLEKSİYONU
4 ÖZEL TÜR
TOPLAM 30 TOHUM
ACI BİBER TOHUMU
 
 
-Yıllardır satışını yaptığımız Dünya'nın en acı biberleri olarak geçen Carolina Reaper,  Bhut Jolokia, Kırmızı Habanero ve Turuncu Habanero biberi türlerine ait tohumları sizler için biraraya getirdik. Paket içeriği aşağıda ki şekildedir.
 
 
CAROLINA REAPER- 5 TOHUM
BHUT JOLOKIA- 5 TOHUM
KIRMIZI HABANERO- 10 TOHUM
TURUNCU HABANERO- 10 TOHUM
 
Tohumların ekim dönemi havaların ve toprak ısısının arttığı dönemlerdir. İç mekanda tohum ekimine başlayıp daha sonra dış mekana geçirmenizi öneriyoruz.
 
Uyarı: Dünya\\\\'nın en acı biberlerinin direkt ağıza atılarak tüketilmesi, tohumlarına dokunulması, biberlerin eldivensiz kesilmesi tehlikelidir. Toz biber haline getirerek veya yemeklere çok az miktarda koyarak tüketilmesini öneriyoruz. Tüm yetiştiricilerin bu konularda dikkatli olmasını rica ediyoruz.
 
 
-Dünya\\\\'nın en acı biber türlerine ait tohumlar yurtdışında dahi yüksek fiyata satılan değerli biber türlerindendir. Tohum Dünyası olarak direkt üreticiden alınan yeni hasat ve birinci kalite tohumları satmaktayız.
 
-Tohumlar birinci kalite, taze ve ilaçsızdır. Yetiştireceğiniz doğal ürünlerin lezzetinden de memnun kalacağınıza inanıyoruz.
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli biber türlerine ait tohumları beğeninize sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 
 
-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.
 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

 

 
-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki büyük tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu398
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.