250+ Adet Maltese Cross Bitkisi Tohumu- Yoğun Kırmızı Çiçekli

Görsel 1
Görsel 2
TohumPuan : 17.470
Fiyat:
46,09 TL
İndirimli Fiyat (%9) :
41,93 TL
Kazancınız 4,16 TL
2
YOĞUN KIRMIZI ÇİÇEKLİ MALTESE CROSS BİTKİSİ TOHUMU
250+ TOHUM
 
Lychnis chalcedonica
 
 
 
 
-Yaklaşık 300 yıllık geçmişe sahip, her sürgünden açan farklı görünüşlü kırmızı renkli çiçeklere sahip, boyu 1 metreye kadar ulaşabilen bitki türüdür. Maltese cross bitkisinin kökeni Rusya"ya dayanmaktadır ve zamanla Amerika ve Avrupa"ya yayılmıştır. Özellikle duvar kenarları ve bordürler için idealdir. Uzun ömürlü bu bitkinin çiçekleri vazolarda kesme çiçek olarak kullanılabilir.
 
 

-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

 

-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.

 

 

-250+ tohum içermektedir.

 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

-Tohum Dünyası olarak herzaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz herzaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu204
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuVar
0136ba58-b76e-4155-a202-7176f1daac72

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.