250+ Adet Hercai Menekşe Tohumu- Kokulu 3 Renk Çiçekli

Görsel 1
Görsel 2
TohumPuan : 19.205
Fiyat:
46,10 TL
2
HERCAİ MENEKŞE- KOKULU 3 RENK ÇİÇEKLİ- 250+TOHUM
***JOHHNY JUMP UP***
 
 
 
 
-Hercai Menekşe kışın hangi bitkiyi yetiştirebilirim diyen bitki severler için en önde gelen bitki türlerinden biridir. Kokulu çiçekleri hassas bir yapıya sahip gibi görünsede dondurucu soğuklarda bile güzelliklerini sergilemeye devam ederler. Çiçeklerin renkleri sarı, beyaz ve mor renklerdedir. Hercai menekşe hemen her uygulamada kullanılabilir. Saksılarda yetiştirilebilir, yer örtücü olarak kullanılabilir, çit ve bordür kenarlarında yetiştirilebilir. Ayrıca farklı bitkilerle de beraber yetiştirerek çok güzel görüntüler elde edilebilir.
 
 
Yetiştirmesi ve bakımı çok kolay olan Hercai Menekşe her sene bulunduğu ortamda tohum dökerek yetişmeye devam eder.
 
 
-Tohum Dünyası"nda bulabileceğiniz farklı türde bitkilerle bahçelerinizde farklı uygulamalar yapabilirsiniz.
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
 
 
 
-250+ tohum içermektedir.
 
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu233
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuVar
ed977bcf-8614-4bc2-ae6a-58b2ccacf3a6

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.