200+ Adet Acem Lalesi- Kaliforniya Gelincik Tohumu

Görsel 1
Görsel 2
TohumPuan : 17.470
Fiyat:
46,09 TL
İndirimli Fiyat (%9) :
41,93 TL
Kazancınız 4,16 TL
2
ACEM LALESİ TOHUMU - 200+ Tohum
KALİFORNİYA GELİNCİĞİ TOHUMU
ESCHSCHOLZIA CALIFORNICA
 
-Haziran ayından Ekim"e kadar çiçek açar. Çiçeklenme süresinin uzunluğundan dolayı tercih edilen bir bitkidir. Soğuğa dayanıklıdır. İpeksi Çiçekleri beyaz, turuncu, kırmızı renklerdedir. Göz alıcı görüntüsü ile balkon ve bahçelerinize renk katar.
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
 
-200+ tohum içermektedir.
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.
 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Alacağınız ürünler tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
 
 
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu195
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuVar
718b5c45-b7dd-405d-beec-040fa0b435aa

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.