20+ Adet Şili Cennet Sarmaşığı Tohumu

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

ŞİLİ CENNET SARMAŞIĞI TOHUMU- 20+ TOHUM
 
ECCREMOCARPUS
 
-Dışı kırmızı, içi turuncu renkli her yerde rastlayamayacağımız şekilde çiçekleriyle nadide ve çok yıllık sarmaşık ve tırmanıcı türdür. Bu güzelliği yaşamak için özel çaba harcamanıza gerek yok. Şili Cennet Sarmaşığı çok hızla büyür ve özel bakım gerektirmez. Yaprakları yaz kış yeşil kalır. Bahar mevsiminden Sonbahar"a kadar çok uzun çiçek açma dönemine sahiptir. Bitki boyu 3 metreye kadar ulaşabilir. Fakat budama yaparak büyük saksılarda da bu güzelliği yaşamanız mümkün. Çiçekleri kesme çiçek olarak vazolarda kullanmak için uygundur. Şili Cennet Sarmaşığı çok zor kış şartlarına karşıda dayanıklıdır.
 
Tohumlar dondurucu soğuklardan sonra direkt olarak dış mekana veya dondurucu soğukların sonunda iç mekanda ekilebilir.
 
-Tohum Dünyası olarak; bahçe, balkon ve iç mekanlarda yetiştirilmek üzere sizlere özel sunduğumuz zengin tohum çeşitleriyle, her mekanı ayrı şekilde isteğinize göre renklendirebilirsiniz.
-20+ tohum içermektedir
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

 

 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

-Alacağınız ürünler tek kargo ve indirimli olarak Aras kargo ile gönderilmektedir.

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu257
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
b4cbd960-5670-4917-897b-715f614629d6

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.