100+ Adet Frenk Soğanı- Yaprak Soğan Tohumu

Görsel 1
Görsel 2
TohumPuan : 20.315
Fiyat:
44,69 TL
2
FRENK SOĞANI TOHUMU- YAPRAK SOĞAN
100+ TOHUM
ALLIUM SCHOENOPRASUM VAR.
 
 
 
-Frenk Soğanı soğangiller ailesinin en küçük türüdür. Yaprakların boyu en fazla 50 cm"e kadar ulaşabilir. Yapraklar uzadıkça kesilerek ve doğranarak yemeklere hem koku hem de lezzet katmak için kullanılabilir. Frenk soğanı A ve C vitaminleri ayrıca mineraller açısından zengindir. Fransız mutfağının vazgeçilmez baharatlarındandır ayrıca Avrupa ve Amerika"da kullanılan en popüler baharat türlerindendir. Bahçelerde haşaratları kovucu özelliğinden dolayı da yetiştirilebilir.
 
 
Bu özel yeşilliği hem ev içinde saksılarda hem de bahçelerinizde yetiştirebilirsiniz.
 
 
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
 
 
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli tohumları en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
 
 
-Ürünle beraber detaylı Türkçe tohum ekim talimatı gönderilecektir. Daha sonra sorularınız olursa cevaplamaktan mutluluk duyacağız.

 

-100+ tohum içermektedir.

 

 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

-Tohum Dünyası olarak herzaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz herzaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
 
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu375
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuVar
11506ac9-0372-436f-aa99-2dd729227355

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.