10+ Adet Yıldız Çadırı Sarmaşığı Tohumu-Beyaz Çiçekli

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

YILDIZ ÇADIRI SARMAŞIĞI- BEYAZ ÇİÇEKLİ- 10+ TOHUM
CYPRESS VINE
 
 
-Meksika kökenli ve Sabah Sefası ailesinden gelen yıldız çadırı sarmaşığı, 4 cm büyüklüğündeki beyaz renkte yıldız şeklinde çiçekleri ve 10 cm uzunluğundaki gösterişli yapraklarıyla dikkat çeken bir türdür. Uygun şartlarda yetiştirildiği taktirde bitki boyu 6 metreye kadar uzayabilir. Yıldız Çadırı Sarmaşığı soğuk havalara dayanıklı bir türdür.
 
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
 
 
-10+ Tohum içermektedir.
 
 

-Tohum Dünya"sında bulacağınız farklı renkte çiçeklere sahip Yıldız Çadırı Sarmaşığı çeşitleriyle bahçelerinizde çok özel uygulamalar yapabilirsiniz.

 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.

 

-Alacağınız ürünler kaç ürün alırsanız alın tek kargo ve indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.

 

-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.
 
 
tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu411
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.