10+ Adet Tamarillo Domates Ağacı Tohumu

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

TAMARİLLO DOMATES AĞACI TOHUMU
10+TOHUM
 
-Öncelikle şunu belirtelim: her ne kadar domates ağacı olarak geçse de tamarillo domatese benzeyen meyvelerinden dolayı bu ismi almıştır, dünya üzerinde ağaçta yetişen bir domates türü bulunmamaktadır. Tamarillo mini ağaç boyutunda, beyaz kokulu çiçeklere sahiptir, başlangıçta sarı renkte olup olgunlaştıkça kırmızı renge dönen yenilebilir meyvelere sahiptir. Soğuk toleransı bulunsa da -5 derece altındaki sıcaklara uygun bir tür değildir. 
Her meyve döneminden sonra ana dallara yakın budama yaparak yeni sürgünler veyapılmalıdır. rilmesi sağlanmlıdır. Yeni meyveler alabilmek için budama işlemi mutlaka yapılmalıdır. 
 
-Tohum Dünya"sı olarak photoshop ile hazırlanan resimlerle tamamıyla aldatmaya yönelik olarak satılan çiçek, meyve ve sebze türlerine ait tohumlara satışlarımızda yer vermiyoruz. Tohum Dünya"sında bulacağınız her tohum çeşidi doğada bulunan ve bitki severler tarafından yetiştirilen varyetelerdir. Tohum alımı yapmadan önce gerekli araştırmaları yapmanızı öneriyoruz.
 
-10+ Tohum içermektedir.
 
-Tohum Dünyası olarak en kaliteli tohumları en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Ayrıca her çeşit meyve, sebze ve şifalı bitki tohumlarımızdan alarak kendi doğal bahçenizi oluşturabilirsiniz.
 

-Tohumlar kilitli poşetlere konularak zarar görmemeleri için havalı zarfla gönderilecektir.
 

-Alacağınız ürünler tek kargo hazırlanıp indirimli olarak Aras Kargo ile gönderilmektedir.


-Tohum Dünyası olarak her zaman size en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde sunmak çabasındayız. Bu yüzden küçük işletmelerle değil, işlerini profesyonelce yapan dünyanın çeşitli ülkelerindeki tohum sağlayıcılarıyla çalışmaktayız. Hedefimiz her zaman değerli bitki dostlarının %100 memnuniyetini sağlamaktır.

tohumdünyası® tescilli markadır.
Diğer Özellikler
Stok Kodu567
MarkaTohum Dünyası
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
e8b4e07c-69d7-4539-b31b-4ff4cf65b20b

Ürün Etiketleri

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.